ا234
اخبار دانشگاهاطلاعیه هاهمايش ها و سمينارها
 • روز معلم گرامی باد
  ...

 • شرکت " بایا مد" وابسته به مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم بهزیستی، در تجهیز مراکز تحقیقاتی نقش دارد
  شرکت " بایا مد " وابسته به مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با فروش دستگاه " EMG وایرلس " بعنوان یکی از تولیدات این شرکت ، به مرکز جدید تحقیقات بیمارستان نورافشار تهران ، در تجهیز این مرکز تحقیقاتی نقش دارد.

 • نخستین پروژه فناورانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مورد بررسی شورای عالی توسعه فناوری دانشگاه قرار گرفت
  نخستین پروژه فناورانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که برای طراحی و ساخت هشت قلم از تجهیزات کمک توانبخشی در قالب یک بسته ی کامل توسط شرکت " کارما آرین نوین ایرانیان " پیشنهاد ، و برای اجرای آن ، درخواست مشارکت دانشگاه علوم بهزیستی و اختصاص تسهیلات مالی داشت ، در اولین نشست سالجاری شورای عالی توسعه فناوری دانشگاه (ششمین جلسه ی شورا) مورد بررسی قرار گرفت.

 • نمایشگاه عکس با عنوان " تجلی مضامین قرآنی در قالب هنر " برگزار شد
  نمایشگاه عکس با عنوان " تجلی مضامین قرآنی در قالب هنر " به همت اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت دانشجویی- فرهنگی دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی در فضای نمایشگاهی جنب سالن شهید احمدی روشن برگزار شد.

 • پیاده روی همگانی خانواده دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با شعار "غلبه بر دیابت با ورزش" برگزار شد
  پیاده روی همگانی خانواده بزرگ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت هفته سلامت و با شعار " غلبه بر دیابت با ورزش " بعد از ظهر روز دوشنبه (6 اردیبهشت ماه جاری) در محوطه سرسبز دانشگاه برگزار شد.

آمار بازدید
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٥

اخبار

 

صفحه اصلي

دوازدهم اردیبهشت ماه، سالگرد شهادت استاد ارزشمند و والامقام شهید دکتر مرتضی مطهری، اندیشمند برجسته جهان اسلام و از معماران بنای فکری نظام اسلامی است که به نام روز معلم نام گذاری گردیده، و فرصت مناسبی برای تجلیل و تکریم از خدمات تلاشگران عرصه ی تعلیم و تربیت است.

تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است؛ آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی و تهذیب میسر نیست مگر به همت استادان و معلمان دانشمند و از خود گذشته. شهید بزرگوار استاد مطهری نمونه کاملی از همه فضایل معلمی و استادی بود. ایشان کمر همت به پرورش نسلی بست که وارثان انقلابی عمیق و دامنه دار شدند.

بزرگداشت روز معلم و تجلیل از مقام شامخ استاد را در حالی برگزار می کنیم که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده است و جامعه دانشگاهی، اعم از اساتید، دانشجویان عزیز و کارکنان پر تلاش، باید به عنوان طلیعه داران عرصه عزم و اراده و کار و تلاش، بستر مناسبی برای تحقق این امر مهم فراهم نمایند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمامی همکاران دانشگاهی در تحقق اهداف نظام آموزش عالی کشور، این روز را به تمام دانشگاهیان، خصوصا" اعضای هیات علمی عزیز تبریک و تحنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه زحمات شما عزیزان شاهد شکوفایی بیشتر آرمان های معلمی باشیم.

دکتر حمیدرضا خرم خورشید

رئیس دانشگاه

خدمات دانشجوییخدمات هیئت علمی افراد اطلاعات علميخدمات الکترونیکپیوندهای داخلیپیوندهای مفید
صفحه اصلي|فرم پرسش|نقشه سايت|تماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences