67
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - صفحه اصلی
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
آمار بازدید
 کل بازدید : 54027454
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 • پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
  رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امشب (شنبه) با انتشار پیام، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه، و همچنین دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت.

 • دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بلحاظ شاخص ها و فعالیت های فناورانه، رتبه چهارم کشوری را کسب کرده است
  در جدیدترین رتبه بندی فعالیت های فناورانه دانشگاه های علوم پزشکی کشور که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بلحاظ شاخص ها و فعالیت های فناورانه، رتبه چهارم کشوری را در میان دانشگاه های علوم پزشکی تیپ دو کشور، کسب کرده است.

 • سیاست های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در ارتباط با مطالعات پیرامون ویروس کووید 19، تبیین شد
  با تشکیل شورای پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سیاست های دانشگاه در ارتباط با مطالعات پیرامون ویروس کووید 19، تبیین شد.

 • شرایط انتخاب دانشجوي پژوهشگر نمونه (موضوع بند ك) اعلام شد
  كميته تحقيقات دانشجويي معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (چهارشنبه) طی اطلاعیه ای با اشاره به انتخاب دانشجوي پژوهشگر نمونه (موضوع بند ك) مطابق با سنوات گذشته، دستورالعمل اجرایی و نحوه امتیازدهی به فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان را اعلام کرد.

 • کمک های نقدی و غیرنقدی خیران، از طریق کانون خیریه « همیاران زندگی »، به بیماران و نیازمندان رسید
  کمک های نقدی و بسته های ارزاق که از کمک های اهدایی خیران تهیه شده بود، از طریق کانون خیریه و جهادی « همیاران زندگی »، به دست بیماران مزمن و صعب العلاج و همچنین نیازمندان ساکن در جنوب تهران رسید.

آخرین اخبار