چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

زمان برگزاری مسابقات بخش آوایی در رشته حفظ، ترتیل، تحقیق و دعاخوانی اعلام شد

   جدول زمان بندی اجرای مسابقات بخش آوایی خواهران و برادران در رشته حفظ قرآن (اساتید) و ترتیل و تحقیق (اساتید و دانشجویان) و دعاخوانی (دانشجویان) سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور اعلام شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی بنقل از مفدا، حضور متسابقین ۱۵ دقیقه قبل از شروع مسابقه در هر یک از رشته ها و گروه ها الزامی است و نوبت اجرای شرکت کنندگان با قرعه مشخص خواهد شد.

   مطابق ضوابط جشنواره ، نام هر یک از شرکت کنندگان جهت اجرای تلاوت حداکثر دو مرتبه اعلام خواهد شد. بدین صورت که ابتدا طبق نوبت تعیین شده نام شرکت کننده جهت اجرای برنامه اعلام گردیده و در صورت عدم حضور ایشان در سالن، پس از اجرای تمامی شرکت کنندگان در هر رشته و گروه مربوطه، نام شرکت کننده غائب مجدد اعلام و در صورت غیبت، ایشان از دور مسابقات حذف خواهد شد.

   امسال در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور، یک هزار و هشت شرکت کننده در بخش‌های مختلف حضور داشتند که از این تعداد ۴۵۸ نفر دانشگاهیان خواهر و ۵۵۰ نفر را برادران تشکیل دادند.

   دانشجویان و اساتید شرکت کننده در جشنواره سی و دوم از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تابعه وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، دانشگاه‌های پیام نور، فنی و حرفه ای،علمی کاربردی، دانشگاه آزاد، دانشگاه علوم معارف و جهاد دانشگاهی هستند.

    میزبانی این دوره از جشنواره که سی و دومین دوره آن است برعهده وزارت بهداشت است و مرحله نهایی آن ، از ششم تا هشتم آذرماه  امسال در حوزه هنری شهر تهران برگزار  می‌شود.

   رشته‌های حفظ قرآن گروه اساتید و همچنین ترتیل و تحقیق مربوط به اساتید و دانشجویان، روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم آذر ماه در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی تهران برگزار می‌شود.

   امسال در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور، یک هزار و هشت شرکت کننده در بخش‌های مختلف حضور داشتند که از این تعداد ۴۵۸ نفر دانشگاهیان خواهر و ۵۵۰ نفر را برادران تشکیل دادند.

برای مشاهده جدول برگزاری مسابقات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.mefda.ir/news/37509/

@behzistimefda


١٦:٥١ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٥٥    /    تعداد نمایش : ١٠٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج