چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی شد

   دکتر" افشین وجدانی روشن " سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (یکشنبه) طی مراسمی با حضور ریاست این دانشگاه و مدیران و کارکنان معاونت توسعه در سالن اجتماعات ساختمان فارابی معرفی شد.

     به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " محمد کمالی " ضمن معرفی دکتر وجدانی روشن برای مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه و با اشاره به اخلاق نیکو ، مهربانی و خصلت های مدیریتی دکتر وجدانی روشن ، خطاب به کارکنان معاونت توسعه گفت: امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم محیطی آرام ، مساعد و سرشار از اخلاق در دانشگاه داشته باشیم .

     وی افزود: خط قرمز من ، دانشجو و معلم و بعد از این دو قشر، کارکنان هستند، چرا که با دانشجو و استاد ، دانشگاه تشکیل می شود و محور اصلی کار دانشگاه ، آموزش است که با دو قشر دانشجو و استاد ، معنی پیدا می کند.

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی با تاکید مجدد بر اینکه مسایل دانشجویان برای من مهم هستند، گفت: از دکتر وجدانی روشن خواستم که نهایت تلاش خود را در ارتباط با مسایل استاد و دانشجو داشته باشند و در برخورد با آنان ، نهایت احترام گذاشته شود همانطور که در جلسه با اساتید ، از آنان خواستم که احترام همکاران ما در دانشگاه واجب است و رعایت این مسایل ، ایجاد فضای اخلاقی و حرفه ای را سبب خواهد شد .

   وی در بخش دیگری از سخنانش ، حوزه توسعه مدیریت را یکی از حوزه های سخت دانشگاه معرفی کرد و افزود: چرا که در این مقطع زمانی به دلیل فقدان اعتبارات ، ممکن است از سوی معاونت های دیگر گله هایی را پیش بیاورد و برای من هم اصلا خوشایند نیست که مثلا فردا که روز دانشجو است ، ما برای تکریم دانشجویانی که رتبه های اول را کسب کردند ، فقط رقم کوچکی از اعتبارات را اختصاص بدهیم ، اما باید با برنامه ریزی درست و تغییر مکانیزم ها، بسوی حل مشکلات پیش برویم.

   وی همچنین اظهارداشت : دانشگاه ما بزرگ نیست اما رسالتی که بعهده دارد ، بزرگ است و همه باید تلاش کنیم تا در زمان های پیش بینی شده ، به آن برسیم و واحد پشتیبانی دانشگاه نیز خلاصه در معاونت توسعه می شود که به تنهایی نمی تواند از عهده تمامی این مسئولیت برآید ، لذا باید دست در دست یکدیگر و با تغییر و اصلاح فرآیندها، به این هدف برسیم.

   رئیس دانشگاه افزود: در بدو ورود به این دانشگاه ، شرایط بگونه ای رفت که دکتر نجفی پور در وزارت بهداشت مشغول شدند ، و باید از فرد دیگری برای قبول این مسئولیت استفاده می کردیم که دکتر " وجدانی روشن" در اولین انتخاب ، به ذهنم رسید.

   وی ، سابقه مدیریتی در سازمان بهزیستی و مسئولیت ایشان در بهزیستی استان کردستان که از جمله مدیران موفق کشور محسوب می شدند، همچنین داشتن سابقه مدیریت پژوهش دانشگاه و اخیرا نیز مسئولیت مرکز کهریزک کرج ، را از جمله سوابق اجرایی دکتر وجدانی نام برد.

    دکتر کمالی همچنین اظهارداشت : مسیر سختی را در این حوزه در پیش داریم اما مطمئنم که دکتر وجدانی روشن با حسن خلق و خصوصیات اخلاقی که دارند، بخوبی این وظیفه را به سرانجام می رسانند .

    وی ضمن از تشکر از زحمات دکتر نجفی پور معاون سابق توسعه مدیریت ، افزود: از زحمات مدیران ایشان ، دکتر شلویری ، خانم ستایش و آقایان تاره ، حجت و مهندس غلامی و همچنین تک تک کارکنان این معاونت تشکر می کنم چرا که معتقدم ، در هر حوزه ، تمامی افراد با هر پست و مسئولیتی ، نقش دارند همانطور که برای اداره دانشگاه ، نیروهای خدماتی ، نگهبانی و تک تک کارکنان آن ، نقش دارند .

    وی از تمام کارکنان معاونت توسعه مدیریت خواست تا پرتلاش و پر انرژی ، همه کمک کنند و مانند گذشته ، دکتر وجدانی روشن را در مسئولیتشان یاری دهند.

******

     دکتر " افشین وجدانی روشن " سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت سپس با تشکر از ریاست دانشگاه  و تبریک بمناسبت هفته وحدت ، سوابق مدیریتی و اجرایی خود را بیان داشت.

     وی گفت که دانشجوی سال 64 دانشگاه شهید بهشتی بوده و با فارغ التحصیلی در سال 71 از رشته پزشکی ، روانه کردستان شده است تا کار را از روستاهای این استان آغاز کند که پس از آن ، رئیس مرکز نمونه بهداشت استان ، مدیر شبکه شهر بیجار و مدیر نمونه شبکه در کشور شده است .

    وی افزود: مدیرکل بهزیستی استان کردستان بودم که در سال 78 ، بعنوان مدیرکل نمونه بهزیستی در کشور معرفی شدم تا اینکه بعد از ده سال کار اجرایی ، مسئولیت مرکز مطالعات اعتیاد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را پذیرفتم و پس از آن ، هشت سال مدیر پژوهش دانشگاه و هشت سال نیز در مرکز روانپزشکی رازی مشغول خدمت بودم .

   دکتر وجدانی با اشاره به اینکه در دوره مسئولیتم بعنوان مدیر پژوهش دانشگاه علوم بهزیستی ، رتبه پژوهشی دانشگاه ، از 19 به دو  ارتقاء پیدا کرد ، ادامه داد: امیدوارم با کمک شما کارکنان معاونت توسعه ، بتوانیم مدیریت خوب ، اخلاق مند و با احترامی را پیش ببریم که در اوج صمیمیت ، با جدیت و انرژی ، کارها را به سرانجام برسانیم.

   وی بر لزوم تقویت حوزه سلامت اجتماعی از سه حوزه فعالیت دانشگاه تاکید کرد و گفت: ما در حوزه توسعه مدیریت نیز باید بستری را ایجاد کنیم که سیاست های وزارت بهداشت ابلاغی از سوی ریاست دانشگاه ، محقق شوند.

   وی مسیر کار معاونت توسعه را سخت دانست، و در عین حال افزود: با پشتیبانی وزارت بهداشت و ریاست دانشگاه و محبت و همکاری دوستان ، ان شاالله در جهت تحقق اهداف دانشگاه به پیش خواهیم رفت.

   دکتر وجدانی ، زندگی سینوسی را در بین تولد تا مرگ ، و با فراز و نشیب فراوان آن برای هر انسانی تصور کرد و گفت: در مسیر رشد و توسعه ، این مسیر سینوسی از شدت بیشتری برخوردار است که مطمئنا با پشتکار و کار تیمی می توان این مسیر را به پیش برد.

   وی ، تمامی معاونت های دانشگاه را بازوهای رئیس دانشگاه دانست و افزود: با هماهنگی کامل با ریاست دانشگاه ، اهداف را به پیش خواهیم برد و امیدوارم که تمامی کارکنان در این مسیر موفق باشند.

    در ادامه این نشست ، پس از قرائت متن حکم دکتر " افشین وجدانی روشن " بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ، بوسیله رئیس حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دانشگاه ، این حکم توسط رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به دکتر وجدانی روشن اعطا شد.

   متن کامل حکم دکتر " افشین وجدانی روشن " سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بشرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر افشین وجدانی روشن

با سلام و تحیت

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با توجه به ماهیت خود از ویژگی های منحصر بفردی برخوردار است که مهمترین آن حرکت در حوزه توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی قابل تعریف است. این امر لزوم حرکت جدی برای تحقق رسالت خود در حیطه های آموزش، پژوهش و ارائه خدمات را با قوت بیشتری ضروری می سازد.

   نظر به مراتب تعهد، دانش، سوابق خدمتی و توانمندی های مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع» دانشگاه منصوب می شوید. با توجه به اهمیت حرکت مستمر و تلاش همه جانبه به منظور ارتقاء شاخص‌های سلامت، از شما انتظار می رود تا با برنامه ریزی علمی و منطبق بر واقعیات و تعامل سازنده با سایر معاونین و مدیران دانشگاه و بهره مندی از تجارب و توان کارشناسان و جلب همکاری اعضای محترم هیات علمی در جهت انجام اقدامات زیر تلاش نمائید:

-          تلاش برای اجرایی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم متناسب با مأموریت‌های آن حوزه؛

-          توجه جدی به ارتقای اخلاق سازمانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی شایسته و مستمر به مشتریان داخل و خارج سازمان؛

-          همکاری و هماهنگی لازم با وزارت متبوع و واحدهای ستادی و اجرائی دانشگاه در مسیر دستیابی به اهداف سازمانی؛

-          توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره‌وری با تأكيد بر توان‌مندسازي، حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان؛

-          صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی دانشگاه، خلق منابع جدید و مدیریت هزینه‌ها؛

-          برنامه‌ريزي براي بازنگری و اجرایی نمودن ساختار تشکیلاتی دانشگاه و تفويض امور به محيط و تسريع و تسهيل آن در ستاد؛

-          برنامه‌ريزي براي تكميل زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات در سطح تمام واحدهاي دانشگاه و طراحي سيستم‌هاي الكترونيك سلامت و مديريت اطلاعات با همكاري اداره آمار و فناوري؛

-          پيگيري تكميل پروژه‌هاي عمراني در دست اجرا و تسريع در فرآيندهاي اجرايي عمراني؛

-          استفاده مناسب از فرصت ها و نقاط قوت موجود در داخل و خارج دانشگاه به منظور ارتقاء مستمر شاخص های مدیریت منابع.

   امیدوارم حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت‌های موجود در جهت تحقق اهداف دانشگاه و انجام وظایف محوله موفق باشد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.

دکتر محمد کمالی

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

تهیه و تنظیم عکس : دخیلی ، قنبری


١٦:٥٨ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠٢٦    /    تعداد نمایش : ١٦٤٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج