چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

تیم دارت کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی ضمن صعود از مرحله مقدماتی مسابقات کشوری، در مرحله حذفی متوقف شد

   تیم دارت کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دو بخش تیمی و انفرادی ، پس از صعود از مرحله مقدماتی مسابقات کشوری دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور (ویژه آقایان)، در مرحله حذفی متوقف شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، تیم دارت کارکنان این دانشگاه طی روزهای اخیر با پیروزی دو بر صفر در مقابل تیم دانشگاه علوم پزشکی گناباد ، برتری دو بر صفر در برابر تیم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و همچنین پیروزی مقتدرانه دو بر یک ، از سد تیم دانشگاه علوم پزشکی قم گذشت و به مرحله حذفی راه یافت.

    تیم دارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مسابقه با تیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، این بازی را با نتیجه دو بر یک ، واگذار کرد و از دور مسابقات تیمی خارج شد.

    این گزارش همچنین حاکیست ، چهار تن از ورزشکاران تیم دارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در بخش انفرادی این مسابقات نیز شرکت کردند که دو تن از آنان به مرحله یک شانزدهم رسیده و بعد از ظهر امروز (سه شنبه) بازی ها را به حریفان خود واگذار کرد و از ادامه مسابقات بازماند.

    لازم به ذکر است ،  تیم دارت کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، از ۱۲ آذرماه جاری برای شرکت در المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور (ویژه آقایان)، به خزرآباد ساری اعزام شده بود.

    تیم دارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با شش بازیکن ، یک سرپرست و یک مربی ، در دو بخش تیمی و انفرادی المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور (ویژه مردان) شرکت کرد.

    کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، با حمایت مالی ریاست جدید دانشگاه ، به همت معاونت توسعه مدیریت و با همکاری معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ، به این مسابقات اعزام شده اند.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.

 

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٦:٣٨ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠٣٨    /    تعداد نمایش : ١٠٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج