چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

معرفی معاون جدید آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی / تقدیر از خدمات صادقانه دکتر" محمدرضا خدایی "

   معاون جدید آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعد ازظهر امروز (دوشنبه) طی مراسمی با حضور رئیس و معاونان پژوهشی و درمان این دانشگاه ، مدیران حوزه آموزش و کارشناسان و کارکنان این بخش ، معرفی و از خدمات صادقانه دکتر " محمدرضا خدایی اردکانی " طی مدت مسئولیتشان ، تقدیر شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر" محمد کمالی " رئیس این دانشگاه طی حکمی ، دکتر " آرش میراب زاده " را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب کرد.

    دکتر کمالی در سخنان کوتاهی در مراسم معارفه و اعطای حکم دکتر میراب زاده ، از خصوصیات دکتر خدایی به عنوان چهره ای آشنا برای تمامی بخش ها و خدمات دلسوزانه ایشان طی دو ماه گذشته گفت .

    وی افزود: مساله آموزش و حوزه آموزشی ، یک رکن اصلی در دانشگاه است و اولویت کار دانشگاه ، آموزش است و بعد از آن ، پژوهش و ارائه خدمات به جامعه از سوی دانشگاه مطرح است ، و ما باید مجموعه ای داشته باشیم که نشان دهیم ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در آموزش ، کارآفرینی و خلاقیت نقش دارد.

    دکتر کمالی با تاکید بر این نکته که باید بگونه ای در آموزش هایمان عمل کنیم که فارغ التحصیلان بتوانند از تخصص خود بنفع مردم استفاده کنند و شاید طی سالهای اخیر همانطور که وزیر بهداشت نیز اذعان کردند ، اجرای طرح تحول سلامت ، بحث آموزش را تحت الشعاع قرار داده و باید بخصوص روی کیفی سازی آموزش بیشتر کار کنیم.

    وی افزود: پتانسیل کیفی سازی آموزش ها ، در دانشگاه ما وجود دارد و با استفاده از بسته های سیاستی می توان به این بخش نگاه جدی تری داشت تا قدمهای موثرتری برداریم و این موضوع باید از سوی اعضای هیات علمی و مدیران بخش آموزش نیز جدی تر گرفته شود تا بتوانیم در بازه زمانی مشخص ، از چگونگی تحقق این هدف گزارش بدهیم.

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین بر موضوع تکریم اساتید ، دانشجویان و کارکنان تاکید کرد و گفت: اساتید نیز باید خودشان در این جهت گام بردارند .

   دکتر کمالی افزود: روی مسایل اخلاقی کار کنیم و در مجموع ، یک دانشگاه با فضای اخلاقی داشته باشیم که هر سه قشر استاد، دانشجو و کارکنان بتوانند در این فضا، جایگاه خودشان را داشته باشند.

   وی اظهارداشت: برآیند کارهای ما در نظرات دانشجویان تجلی می کند و امیدوارم در این مسیر ، اصلاحاتی داشته باشیم و روی فرآیندها بیشتر کار کنیم و با کمترین مراجعه ، بهترین و بیشترین خدمات را ارائه بدهیم.

    وی در پایان سخنانش ، ضمن تشکر از خدمات دکتر خدایی معاون سابق آموزشی ، دکتر میراب زاده را بعنوان فردی با انضباط و متخصص که ان شاالله بتواند حوزه آموزش را بخوبی هدایت کند، معرفی کرد.

******

   حجت الاسلام والمسلمین " وحید معتمدی " نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این مراسم گفت: مساله آموزش ، بسیار مهم است و بحث اول در دانشگاه ، آموزش و علم آموزی است تا کشور را بتوان از این طریق به جلو حرکت داد، همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند که " علم ، قدرت می آورد " و ان شاالله با پیشرفت های علمی بتوانیم عقب ماندگی کشور را بسرعت جبران کنیم.

    وی افزود: در طلبه گی ، جایگاه استاد ، ویژه است و هر چه این جایگاه بالا تر باشد، جایگاه علم بالاتر است و همه باید کمک کنند که این جایگاه بالا قرار بگیرد ، اساتید باید خود را به روز کنند و با علم و تکنولوژی روز همراه شوند تا دیگران هم او را گرامی بدارند .

   وی بااشاره به اینکه یکی از وظایف آموزش ، حفظ  و جایگاه و حرمت استاد است و بسته های سیاستی هم می تواند در این موضوع ، کمک کنند ، ادامه داد: دانشگاه ما بلحاظ نزدیکی رشته های علوم پزشکی با رشته های علوم انسانی ، بسیار منحصربفرد است و این ویژگی فرصتی را برای همه ما فراهم می کند تا دانشگاه را ارتقاء بدهیم.

   وی همچنین با گلایه از بی نظمی دانشجویان که گویا به تازگی رواج یافته ، گفت: امیدوارم مدیریت جدید حوزه آموزش بتواند برای این موضوع فکر اساسی کند.

    حاج آقا معتمدی ، دکتر خدایی را فردی خوشرو، با اخلاق ، خدوم ، متدین و دلسوز معرفی کرد و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون داشت ، ضمن اینکه  توفیق ادامه مسیر مسئولیت معاونت آموزشی را برای دکتر میراب زاده  آرزو کرد.

******

   در ادامه این مراسم ،  دکتر " محمدرضا خدایی اردکانی " معاون سابق آموزشی دانشگاه در سخنان کوتاهی ، از تمامی مدیران ، کارشناسان و کارکنان حوزه آموزش که بخاطر مسئولیت سنگین انجام خدمت به قشر دانشجو و استاد و همچنین داشتن برخورد مناسب در مقابل آنان ، تحت فشار هستند، تشکر و قدردانی کرد.

   ******

   سپس ، دکتر " آرش میراب زاده " معاون جدید آموزشی طی سخنانی ، با تشکر از دکتر خدایی ، انجام وظیفه خود را وابسته به همکاری تمامی افراد شاغل در این حوزه دانست و در عین حال ، احساس تعلق به سیستم را در این خصوص بسیار مهم ذکر کرد.

   وی ، " حفظ شان سیستم دانشگاهی ، کاهش بروکراسی اداری ، ایجاد محیط صمیمی و صادقانه و ارائه انتقادهای سازنده و پیشنهادها ، حاکمیت ضوابط اداری بر روابط ، جذب و جایگزینی و استفاده از نیروهای جوان و فعال در حوزه آموزش ، بازنگری سرفصل های آموزشی ، حرکت بسمت رشد آموزش در دانشگاه بعنوان قطب توانبخشی کشور، پرورش نیروهای زبده و ماهر برای خدمت به بیماران و نیازمندان ، کم کردن فاصله بین ایده آل ها و توانمندی فارغ التحصیلان و در نهایت ، همکاری بیش از پیش با یکدیگر برای ارتقای سیستم و شان و منزلت دانشگاه و رشد جایگاه آن "  را بعنوان اهداف و برنامه های خود در سمت معاون آموزشی دانشگاه مطرح کرد.

******

   در ادامه این مراسم ، حکم دکتر " آرش میراب زاده " بعنوان معاون جدید آموزشی دانشگاه ، توسط مدیر حوزه ریاست قرائت شد و این حکم ، توسط دکتر کمالی رئیس دانشگاه ، به ایشان اعطا گردید.

   سپس ، برسم یادبود ، هدایایی از سوی رئیس دانشگاه ، نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و مدیران و کارکنان حوزه آموزش ، به دکتر " محمدرضا خدایی " معاون سابق آموزش به پاس خدمات صادقانه ایشان در این مسئولیت ، اهدا شد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

تهیه و تنظیم عکس: مظلومی - قنبری


١٩:٢٨ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١١٩١    /    تعداد نمایش : ١٤٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج