چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه مدیران و مراکز تحقیقاتی

جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی

جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی با حضور رئیس، معاونین آموزشی، تحقیقات و فن آوری در روز دوشنبه مورخ 97/7/30 در محل سالن اجتماعات دفتر ریاست برگزار گردید.


آقای دکتر عرب رئیس دانشگاه در ابتدای جلسه بیان نمودند ماهیت دپارتمان و گروه محور بودن دانشگاه یک فرصت برای این دانشگاه می باشند ایشان برنظم و انضباط بیشتر آموزش و انعقاد قراردادهای جامع آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه و مراکزعلمی درمانی هم تاکید نمودند.

آقای دکتر میراب زاده در ابتدای جلسه ضمن تشکر از همه مدیران گروه و مراکز تحقیقاتی که با همکاران خود در گروه های آموزشی در راستای افزایش کمیت وکیفیت  آموزشی تلاش دارند ، مدیران گروه های جدید خانم ها دکتر نودهی مقدم – دکتر حاتمی زاده و اقای دکتر خدایی به ترتیب بعنوان مدیران گروه های فیزیوتراپی، مدیریت توانبخشی وروان پزشکی معرفی و آقای دکتر دولتشاهی وخانم دکتر عرشی به ترتیب بعنوان مدیران گروه های روانشناسی بالینی و مددکاری اجتماعی در سمت خود ابقا نمودند.


در ادامه ایشان به اهمیت و ضرورت فیلدهای آموزشی و لزوم نظارت مدیران گروه به حضور اساتید و دانشجویان در آنها تاکید نمودند . همچنین به استفاده از ظرفیت اساتید ضریب K و لزوم مدیریت بهتر آنها متذکر شدند.

 معاون آموزشی دانشگاه به اهمیت فرآیند ارزشیابی اساتید و طی مراحل آن با نظارت مدیریت گروه تاکید نمودند. لزوم محرمانه و صادقانه بودن فرآیند دآوری پرونده های هیات ممیزه هم از نکات مطرح شده ایشان بود.

در پایان هم نقطه نظرات مدیران گروه در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 


٠٨:٤٥ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج