چاپ        ارسال به دوست

بازدید از مرکز روان پرشکی رازی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به اتفاق هیات همراه از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی دیدن کردند.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به اتفاق هیات همراه از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی دیدن کردند.

روز چهارشنبه 25 مهر ماه دکتر عرب به همراه معاون توسعه آقای دلبری، معاون درمان دکتر کامرانی و دکتر میراب زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از بیمارستان دیدن کردند و از نزدیک  مسائل و مشکلات بیمارستان را پیگیری کردند. در این بازدید فرماندار ویژه شهرستان ری دکتر جمالی پور نیز حضور داشتند.


فرماندار ویژه شهرری با اشاره به اینکه بیمارستان روان‌پزشکی رازی بزرگترین بیمارستان خاورمیانه و با ۱۰۰ سال قدمت است، گفت: کار در این بیمارستان سخت است و برای پرسنل این بیمارستان به دنبال افزایش حقوق و مزایا هستیم.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، "هدایت‌الله جمالی‌پور " فرماندار شهرری در جریان دیدار با رییس دانشگاه علوم بهزیستی در بیمارستان روان‌پزشکی رازی افزود: کار و تلاش در مجموعه بیمارستان روان‌پزشکی رازی که یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های خاورمیانه محسوب می‌شود، بسیار سخت و در عین حال ارزشمند است. پرسنل این بیمارستان از روی عشق به خدمت و احساس وظیفه، فعالیت می‌کنند.


    فرماندار شهرری با بیان اینکه  مشاغل این بیمارستان باید جزو مشاغل ویژه تعریف شوند، تاکید کرد: باید با کمک سازمان امور استخدامی کشور، امتیازات ویژه‌ای برای پرسنل زحمت‌کش بیمارستان روان‌پزشکی رازی فراهم کنیم. پرسنل این بیمارستان با توجه به شرایط خاصی که دارند باید مزایا و حقوق بیشتری دریافت کنند.

    جمالی‌پور تصریح کرد: برای بهبود شرایط بیمارستان پیشنهاد می‌دهم تا هیات امنای خیران بیمارستان تشکیل شود، اعضای هیات امنا متشکل از ریاست دانشگاه، فرماندار، شهردار منطقه، امام جمعه و دیگر افراد ذیربط باشد.  در این زمینه کمک‌های لازم را ارائه می‌کنیم.


    معاون استاندار تهران گفت: باید دستگاه‌های ملی مانند سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و دیگر سازمان‌ها پای کار بیایند. با دیوان محاسبات کشور مکاتبه می‌کنیم تا از مالیات بر ارزش افزوده و مطالبات آلودگی هوا، منابعی را برای بیمارستان ۱۰۰ ساله روان‌پزشکی رازی در نظر بگیرند.

    جمالی‌پور افزود: برای بهره‌برداری از بیمارستان جدیدی که یکی از خیران احداث کرده، آمادگی داریم.

    فرماندار شهرری همچنین از دستور ویژه به مدیرعامل سیمان تهران برای تامین مصالح مورد نیاز  ساخت دیوار شمالی بیمارستان خبر داد و افزود: برای دیوار کشی ضلع شمالی بیمارستان دستور لازم صادر خواهد شد.

 


١٣:٥٢ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٥١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج