چاپ        ارسال به دوست

دومین نشست کمیته مشورتی ستاد آموزشی فارابی (روانپزشکی رازی) برگزار شد

 

به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از معاونت آموزشی، دکتر "آرش میراب زاده" معاون آموزشی دانشگاه در این نشست با اشاره به اصل عدالت و آزادی خواهی، ایام سوگواری سرور شهیدان و آزادگان جهان را تسلیت گفت و پس از ابراز تاسف به واسطه فوت ناگهانی یکی از دانشجویان کارآمد و توانمند دکتری مددکاری، به ارائه سیاست­های کلی آموزش در بالین و به طور اختصاصی روند فعالیت­های آموزشی مورد انتظار در ستاد آموزشی فارابی پرداخت.

    وی با اشاره به اعطای مرجعیت علوم توانبخشی به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بیمارستان روانپزشکی رازی را به عنوان مهمترین بستر دستیابی به این مرجعیت در حیطه روان قلمداد کرد.

    دکتر میراب زاده، " لزوم افزایش همکاری­های بین رشته­ای میان اعضای هیات علمی و فراگیران رشته­های مختلف دانشگاه، ارتقای همگرایی میان کادر درمان و کادر آموزشی، لزوم برنامه­ریزی­های آموزشی و اجرای آنها نظیر برگزاری گرند راندهای آموزشی با حضور اعضای تیم درمان و آموزش در رشته­های مختلف، فراهم نمودن بستر آموزش برای ورود فراگیران در رشته­هایی که هنوز در بیمارستان بستر آموزشی ندارند"، را از مهمترین سیاست گذاری­های آموزشی دانشگاه برشمرد.

    در ادامه این نشست، مسئولین واحدهای درمانی بیمارستان و برخی از اعضای هیات علمی فارابی به بیان راه کارهای اجرایی افزایش همگرایی و دستیابی به اهداف آموزشی-درمانی مورد نظر پرداختند.

******

    دکتر " سهیلا شهشهانی پور " مدیر آموزش دانشگاه نیز به برنامه­ریزی دقیق به منظور برگزاری برخی از کلاس­های آموزشی در بیمارستان رازی اشاره کرد.

     دکتر "حمیرا سجادی" مدیر امور هیات علمی دانشگاه نیز در این نشست، بر لزوم تدوین برنامه فعالیت­های جامع گروه­های مختلف آموزشی در بیمارستان رازی تأکید کرد.

  


١٥:٢٣ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٠٣١    /    تعداد نمایش : ١٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج