چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

شرکت فناور " توان دانش مهرسام" وابسته به مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، به شرکتهای دانش بنیان پیوست

   شرکت " توان دانش مهرسام " از جمله شرکتهای فناور وابسته به مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به مجموعه برتر شرکت های "دانش بنیان" پیوست.

     دکتر " ابراهیم پیشیاره " مدیر فناوری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر، گفت: شرکت " توان دانش مهرسام " یکی از شرکت های فناور دانش بنیان است که مدیرعامل آن ، عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می باشد.

    وی افزود: این شرکت با توانایی بالای متخصصان خود، با طراحی و تولید محصولات دانش بنیان و همچنین برگزاری کارگاههای فناوری برای دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد رشته های مختلف توانبخشی، تلفیق علوم توانبخشی و مهندسی را در تولید تجهیزات پزشکی و کمک توانبخشی نشان داده است.

    دکتر پیشیاره با اشاره به اینکه هم اکنون ده شرکت فناور تحت پوشش مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می کنند، افزود: شرکت دانش بنیان " توان دانش مهرسام " پنجمین شرکت از این مجموعه شرکتهای فناور است که در حیطه تخصصی توانبخشی فعالیت می کنند و درجه " دانش بنیان " به آنها اعطا شده است.

    وی همچنین توسعه مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را از برنامه های در دست اجرای مدیریت فناوری معاونت تحقیقات این دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت:  ساختمان جدید مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی به همت و پشتیبانی ریاست دانشگاه ، جهت توسعه این بخش ، در حال بازسازی و تکمیل است.

    وی افزود: با اتمام عملیات بازسازی ، تکمیل و تجهیز این ساختمان که احتمالا تا پایان سالجاری انجام می شود،  ظرفیت پذیرش شرکتهای فناوری حوزه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی - توانبخشی و اندامهای مصنوعی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، تا ۴۰ شرکت ( ۲۰ شرکت دانش بنیان و ۲۰ شرکت هسته فناور ) افزایش می یابد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٠:٥٩ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٧١٧    /    تعداد نمایش : ١٦٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج