چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

تشکل ها و کانون های دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مراسم پاسداشت شب یلدا برگزار کردند

   مراسم پاسداشت شب یلدا به همت تشكل انجمن اسلامي دانشجويان و كانون های فرهنگي دانشجويي دانشگاه (زنجيره باور)  و با حضور رئیس دانشگاه ، معاون فرهنگی - دانشجویی ، مدیر امور دانشجویی ، رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی در سالن شهید احمدی روشن برگزار شد.

 

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا، دکتر " محمد کمالی " رئیس دانشگاه در این مراسم ، از زحمات زنجیره فرهنگی باور و دانشجویان تشکر و قدر دانی کرد و گفت: شب یلدا بلندترین  شب سال شاید در سیستم قدیم ایران که سیستم کشاورزی بوده و آغاز هر فصل براساس شیوه زندگی کشاورزی و آغاز فصل زمستان نیز با اتمام کشت و زرع ، بعنوان فصل جدید مطرح بوده است و در یلدا ، ارزشهایی وجود دارد و انتخاب عنوان پاسداشت شب یلدا سرآغاز خوبی برای زنجیره فرهنگی باور بوده است.

    وی با اشاره به پاسداشت محیط زیست که در دو روز گذشته از طریق دو پویش دانشجویی انجام شده است، افزود: ما و همکاران دانشگاه به این کمپین می پیوندیم و در این مجموعه ان شاء الله بتوانیم کمک های خوبی به محیط اطرافمان داشته باشیم.

    دکتر کمالی همچنین دانشجویان را به ایجاد فضا و محیطی آکنده از مهر، محبت و صفا توصیه کرد و گفت: امیدوارم  تا شب یلدا سال آینده ، موفقیت های روز افزونی داشته باشید.

    در ادامه این برنامه ، زنجیره فرهنگی باور با هنرنمایی کانون های هنری و فرهنگی اعم از اجرای موسیقی زنده ، پخش کلیپ ، اجرای مسابقه ،  شعر خوانی و حافظ خوانی ،  فضایی شاد و مفرح را ایجاد کردند.

در خاتمه این برنامه ، از شرکت کنندگان با  آجیل، انار ،هنداونه و آش ، پذیرایی شد.


انتهای پیام /

تهیه خبر: طیبی


١٨:٠٠ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١١٢٠    /    تعداد نمایش : ١٥٥٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج