چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

نتایج قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد

   رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا ، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی گفت: قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.
   وی افزود: دانشگاهیانی که برای اعزام به عتبات ثبت‌نام کردند، می‌توانند با مراجعه به لینک اعلام نتایج در سایت لبیک و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه‌کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.
    رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: ثبت‌نام از متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان از ۲۵ آذر ماه در سایت لبیک آغاز و تا هفتم دی ماه ادامه داشت و در این مدت بیش از ۹۵ هزار نفر از دانشگاهیان برای اعزام به عتبات در سایت لبیک ثبت‌نام کردند.
   وی گفت: پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند که اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است. همچنین به پذیرفته شدگان به صورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.
   فقیهی افزود: زائران اصلی و ذخیره باید بعد از مشاهده نتایج، نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود در سایت لبیک اقدام و مدارک خواسته شده را آماده کرده و به شوراهای استانی خود تحویل دهند.
   رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: در هجدهمین دوره از عتبات دانشگاهیان که از یکم بهمن آغاز خواهد شد، ۱۷ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به سفر عتبات اعزام می‌شوند.

انتهای پیام /

تهیه خبر: طیبی


١٤:٢٦ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١١٧٧    /    تعداد نمایش : ١١٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج