چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

یک هزار و 508 عنوان کتاب برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد

   یک هزار و 508 عنوان کتاب فارسی، لاتین و الکترونیک از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب، برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از گزارش کتابخانه مرکزی، با حمایت مادی و معنوی مسئولان دانشگاه، تعداد 925 عنوان کتاب فارسی، 250 عنوان کتاب لاتین و 333 عنوان کتاب الکترونیک مورد نیاز تمامی گروه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی از نمایشگاه بین المللی کتاب خریداری شده است.

   این گزارش همچنین حاکیست که در سال جاری با توجه به سیاست کتابخانه، کتابهای لاتین شامل 215 عنوان کتاب لاتین افست و 35 عنوان کتاب لاتین اوریجینال خریداری شده است.

نرم افزار کتابخانه دیجیتال برای کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شد

   براساس همین گزارش، نرم افزار کتابخانه دیجیتال نیز از نمایشگاه کتاب خریداری شد که با خرید این نرم افزار، مدیریت منابع دیجیتال ( کتابهای الکترونیک، نشریات الکترونیک و ...) از منابع چاپی کتابخانه مرکزی تفکیک شده و دسترسی به منابع سریعتر می شود.

لیست کتابهای خریداری شده از نمایشگاه بین المللی کتاب، به زودی بر روی پورتال کتابخانه مرکزی قرار خواهد گرفت

   طبق این گزارش، لیست کتابهای خریداری شده به زودی بر روی پورتال کتابخانه مرکزی قرار خواهد گرفت.

تعداد 730 عنوان کتاب فارسی و لاتین نیز از نمایشگاه کتاب برای کتابخانه مرکز روانپزشکی رازی خریداری شد

   گفتنی است که کتابخانه بیمارستان روانپزشکی رازی نیز با حمایت کتابخانه مرکزی، 611 جلد کتاب فارسی و 119 جلد کتاب لاتین (افست)، مورد نیاز اعضای هیات علمی و کارکنان این مرکز روانپزشکی را از نمایشگاه بین المللی کتاب خریداری کرده است.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت (رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی) می پردازد.

    این دانشگاه تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور هستند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تنظیم خبر: نعیمی پور

 


٢١:٣٢ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٢٧١    /    تعداد نمایش : ١٠٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج