چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

از برنامه جدید استراتژیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی رونمایی شد

   برنامه جدید استراتژیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعد ازظهر امروز (دوشنبه) در نشست هم اندیشی اساتید و اعضای هیات علمی، با شرکت ریاست و معاونان این دانشگاه و با حضور دکتر "علیزاده" و دکتر "ملکی فر " از معاونت پژوهشی و معاونت برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سالن دکتر شاملو دانشگاه رونمایی شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر "حمیدرضا خرم خورشید" رئیس دانشگاه ضمن تشکر از دکتر علیزاده و دکتر ملکی فر که در تدوین برنامه دانشگاه همکاری صمیمانه ای داشتند، گفت: از پنج یا شش ماه پیش که برنامه عملیاتی از سوی وزارت بهداشت ابلاغ شد، همکاران ما تلاش کردند تا برنامه ای قابل انطباق با برنامه وزارت بهداشت تدوین کنند تا پایش آن نیز آسان باشد.

    در ادامه ، دکتر " علیزاده " به عنوان مشاور تخصصی ، مراحل تدوین برنامه عملیاتی مشترک تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور و از جمله دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را تشریح کرد.

    سپس ، دکتر " ملکی فر" ، گزارشی از ساختار و فرآیندهای تدوین برنامه عملیاتی دانشگاه براساس سه رویکرد ( خوداظهاری ، ارزیابی و وجه میدانی که از فضای الکترونیک و مجازی خارج باشد) ارائه داد.

    در نهایت ، یک نسخه از برنامه راهبردی و عملیاتی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی سالهای 1399 – 1395 که به صورت مجلد به چاپ رسیده است ، به اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه هدیه شد.

    ریاست و معاونان دانشگاه علوم بهزیستی در پایان این بخش از نشست ، از همکارانی که در معاونت ها و مدیریت های مختلف برای تدوین برنامه استراتژیک تلاش مضاعفی را از خود نشان دادند، تقدیر کردند که اسامی آنان عبارت است از : دکتر ابراهیمی ، دکتر شهشهانی ، دکتر آزادی ، دکتر یادگاری ، دکتر شکوه ، آقای میرجانی اقدم و خانم تیزرو.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور   


١٧:٠٧ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٥٦    /    تعداد نمایش : ١٠١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج