چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

نصب قفسه های کتاب های اهدایی " هدیه به طبیعت " در دانشگاه / " کتاب " نیاز داری ، بردار و نیاز به " کتابی" نداری ، بذار

   کانون علمی - فرهنگی امیدواران بهزیست سبز (طرفداران محیط زیست ) دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همکاری دانشجویانی که درحال گذراندن آموزش های چگونگی حفظ محیط زیست هستند و با پشتیبانی معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ، قفسه هایی ثابت از کتابهای اهدایی را در قالب طرح " هدیه به طبیعت " در محل ورودی پاویون چهار دانشگاه نصب کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، برنامه نصب قفسه های ثابت " هدیه به طبیعت " ، یک کار نمادین بمناسبت هفته کتاب است که با هدف ترویج کتاب خوانی و در عین حال حفظ درختان بیشتر، جلوگیری از قطع درختان و نابودی جنگل ها ، اجرا شده است.

    با اجرای این طرح ، اهالی دانشگاه می توانند کتاب هایی که خواندند و مورد نیازشان نیست ، برای استفاده دیگران هدیه کنند و در این قفسه ها قرار بدهند ، و افرادی هم که نیاز به کتاب دارند و علاقه مند به مطالعه هستند، به این بخش مراجعه کرده و کتاب های مورد علاقه خود را بصورت رایگان بردارند.

    گفتنی است ، دکتر فلاحی معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ضمن شرکت در مراسم بهره برداری از این طرح ، دانشجویان خلاق و مجری این برنامه را مورد تشویق قرار داد.


انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:١٠ - پنج شنبه ١٨ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٨٦٩    /    تعداد نمایش : ١٠٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج