چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

کمیته مشورتی دانشجویان PhD با مسئول و کارشناسان دفتر EDC دانشگاه، تشکیل جلسه داد

  اولین نشست کمیته مشورتی دانشجویان PhD با حضور  دانشجویان دکترای بعنوان نماینده گروههای مختلف آموزشی ، سرپرست اداره مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و مسئول واحد استعدادهای درخشان دانشگاه در محل دفتر EDC تشکیل شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، " فروزان شکوه " سرپرست اداره مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (EDC) در این نشست ، هدف از تشکیل این کمیته را جلب مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان بخصوص در مقطع دکتری در امر توسعه آموزش عنوان کرد و با معرفی حیطه های فعالیت این کمیته، مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان در حوزه پژوهشهای آموزش ، برنامه ریزی درسی ، توانمند سازی دانشجویان و ارزشیابی فراگیران را خواستار شد.

    وی همچنین ضمن معرفی مرکز توسعه آموزش دکتری (DEDC)  و اهداف و رسالت این مرکز اظهار امیدواری کرد، از همکاری دانشجویان دکتری بطور تخصصی در ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی مقطع دکتری در آینده بهره ببرند.

   در ادامه این جلسه ، دانشجویان به بیان مشکلات ، پیشنهادها و  نقطه نظرهای خود پرداخته و با ابراز تمایل و علاقه به همکاری در زمینه شناسایی و طرح مشکلات آموزشی، از ایده همکاری و مشارکت در فعالیتهای مذکور استقبال نموده و آمادگی خود را جهت تعیین و الویت بندی مشکلات آموزشی و برنامه ریزی برای اقدامات حل این مشکلات از طریق دانشجویی  اعلام کرد.

 

انتهای پیام /


١٣:١٥ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١٢٢٦    /    تعداد نمایش : ١٠٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج