چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

اولین مجموعه از اخبار برگزیده حوزه های " توانبخشی ، سلامت روان ، رفاه وسلامت اجتماعی " منتشر شد

   روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (شنبه) اولین مجموعه از مهمترین اخبار رسانه های همگانی ، مرتبط با سه حوزه سلامت ( توانبخشی ، سلامت روان ، رفاه و سلامت اجتماعی ) را منتشر کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این مجموعه شامل مهمترین اخبار  چهار خبرگزاری رسمی و معتبر کشور (ایرنا، ایسنا، فارس و مهر) طی یک هفته اخیر است که با هدف " اطلاع رسانی"  و " ارتقای سطح اطلاعات تخصصی " برای اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه منتشر شده است.

    شماره های بعدی این مجموعه خبری و اطلاع رسانی نیز هفته ای یکبار توسط کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهیه، و از طریق وب سایت دانشگاه و سیستم پیام اتوماسیون اداری دانشگاه ، در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

    لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در رشته های خاص حوزه های " رفاه و سلامت اجتماعی (وتعیین کننده های آن)، سلامت روان و توانبخشی" مانند سالمند شناسی ، مددکاری اجتماعی ، روانشناسی ، مشاوره خانواده، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی می پردازد ، که در برخی از این رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ،  و یا ، نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین از طریق دو بیمارستان فوق تخصصی و دو کلینیک تخصصی ،تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، انواع خدمات پزشکی – توانبخشی را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 دانلود فايل : basteh khabari-12-18 khordad 97.pdf ( 3527KB )


١٤:٢٦ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٠١٧    /    تعداد نمایش : ١٠٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج