چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی "فیزیوتراپی"

     رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (شنبه) با انتشار پیام ، فرارسیدن هشتم سپتامبر و روز جهانی " فیزیوتراپی " را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته فیزیوتراپی و فیزیوتراپیست ها در داخل و خارج از کشور تبریک گفت.

      به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح ذیل است :

    فرارسیدن هشتم سپتامبر و روز جهانی " فیزیوتراپی "، یادآور جایگاه این حرفه و تاثیرگذاری خدمات آن در کاهش درد و رنج  بیماران و نیازمندان جامعه است.

    شاید جایگاه فیزیوتراپی در کشور ما که مسیر توسعه یافتگی را طی می کند، از ارزش و اعتباری بمراتب بیشتر از کشورهای پیشرفته دنیا برخوردار باشد، چرا که با گذشت بیش از نیم قرن از اولین قدم فیزیوتراپی در کنار خدمات پزشکی و درمانی در ایران ، که با فراز و نشیب فراوانی در تغییر نگرش و باور پزشکان ، مسئولان و مردم نسبت به خدمات فیزیوتراپی همراه بود، هم اکنون جامعه پزشکی و مردم تا حدودی با این خدمات و تاثیرگذاری آن در کاهش مشکلات جسمی بیماران و نیازمندان آشنا شدند.

    جامعه فیزیوتراپیست های ایران طی سالهای گذشته، با کار و تلاش بسیار در راه خدمت رسانی به نیازمندان و بیماران که با افزایش آمار تصادفات و مصدومان ناشی از آن ، افزایش جمعیت سالمند و بیماران اسکلتی عضلانی ، بر تعداد آنان افزوده شد، و همچنین ارائه خدمات به افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس ، توانستند تاثیرگذاری این خدمات در بازگشت نیازمندان و بیماران به زندگی عادی را بیش از پیش به اثبات برسانند و جایگاه حرفه فیزیوتراپی و خدمات تخصصی آن را ارتقاء بخشند.

    این روز بزرگ را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته فیزیوتراپی و همکاران فیزیوتراپیست در داخل و خارج از کشور تبریک گفته و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت در انجام وظیفه خطیر توانبخشی را دارم.

دکتر " امیرمسعود عرب "

سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 


 


١٠:٥٠ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج