چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

مبلغ 55 میلیون تومان از سوی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای کمک به سیلزدگان جمع آوری شد

   190 تن از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مبلغ 55 میلیون تومان (معادل 400 روز حقوق ) برای تهیه اقلام و لوازم مورد نیاز سیلزدگان اهداء کردند.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، معاونت توسعه مدیریت دانشگاه این مطلب را طی اطلاعیه ای اعلام کرد که متن کامل آن بشرح زیر است:

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر                       که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند

 استاد ارجمند،

 همکار گرامی

با سلام و احترام

 چنانکه استحضار دارید در حالیکه پیکره اجتماع ایران زمین، آخرین روزهای سال 1397 را به تقویم می سپرد تا آغازی شاد و نیکو را رقم بزند، اما روزگار با سیل های پیاپی اعضایی از این پیکره را به درد آورد، چنان که دیگر عضوها را قرار نماند.

و ما به رسم انسانیت و نوع دوستی نتوانستیم از محنت دیگران بی غم بمانیم و در حرکتی خداپسندانه تعداد190 نفر از همکاران بیش از 400 روز حقوق خود را به این امر انسانی اختصاص دادند که هم اکنون مبلغ 55 میلیون تومان برای تهیه اقلام و لوازم مورد نیاز سیل زدگان فراهم شده است.

 قابل توجه همکارانی که در جلسه دیدار نوروزی حضور نداشتند و بدون شک راغب هستند در این کار خیر سهیم باشند در صورت تمایل، به مدیریت مالی دانشگاه اطلاع دهند که هر چند روز از حقوق خود را که مایل هستند به این امر مهم اختصاص پیدا کند.

 باشد که در ازای هر قدمی که در خدمت به همنوعان خود بر می داریم پله ای از نردبان رستگاری را طی کنیم که بهشت جاودان در سایه خدمت به دیگران نیازمند است.

*****

   لازم به ذکر است، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز گذشته (شنبه)، در مراسم دیدار نوروزی رئیس و هیات رئیسه دانشگاه با ایشان، رضایت کتبی نسبت به کسر یک تا چند روز از حقوق خود را برای کمک به آسیب دیدگان از سیل در استان های مختلف کشور ارائه دادند.

انتهای پیام /

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٠:٠٥ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠١٠    /    تعداد نمایش : ١٤١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج