چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

نشست مشترک مدیران و دبیران مفدا دانشگاه های علوم پزشکی مناطق تهران و البرز مرکزی، فردا (شنبه) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود

   اولین نشست مشترک مدیران و دبیران سرویس های مفدا دانشگاه های علوم پزشکی مناطق تهران و البرز مرکزی، فردا (شنبه) به میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی برگزار می شود.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی بنقل از مفدا؛ این گردهمایی با حضور " مهدی معماری " مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت و مسئولان مفدا در 8 دانشگاه علوم پزشکی " شهید بهشتی، ایران، علوم بهزیستی، قم، اراک، ساوه، قزوین و البرز (کرج) " برگزار خواهد شد.

   مسئولان مفدا در وزات بهداشت و هشت دانشگاه زیرمجموعه این وزارت، با هدف هماهنگی هرچه بیشتر با یکدیگر، در این گردهمایی یک روزه شرکت خواهند کرد.

    " شیوه سوژه یابی موضوعات رسانه ای، بررسی وضعیت پایگاه های خبری و اطلاع رسانی مفدا و بررسی فعالیت هیات تحریریه در شعب دانشگاهی مفدا " از جمله مباحث مورد نظر در این گردهمایی خواهد بود.

    گفتنی است، پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (مفدا)، مدیریت و هدایت وب سایت های خبری بخش های روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی و زیر مجموعه وزارت بهداشت را به عهده دارد تا تمامی مسایل و اخبار مربوط به حوزه فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه ها بصورت صحیح و در کوتاه ترین زمان ممکن ، در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

    این پایگاه اطلاع رسانی با آدرس www.mefda.ir    قابل مشاهده می باشد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور


١٢:١٤ - جمعه ١٥ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٠٤١    /    تعداد نمایش : ٩١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج