شنبه ٠١ آبان ١٣٩٥
 • در آستانه روز جهانی سکته مغزی/ کمپین دانشجویی مبارزه با سکته مغزی برگزار می شود
  کمپین دانشجویی " مبارزه با سکته مغزی (CVA)" با رویکرد پیشگیری و ارتقای آگاهی جامعه درباره سکته مغزی روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته (پنجم و ششم آبان ماه) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود.

 • زیر بهداشت در دهمین اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی: فضای مثبتی که با اجرای طرح تحول سلامت ایجاد شده را مراقبت کنیم
  وزیر بهداشت در دهمین اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: فضای مثبتی که با اجرای طرح تحول سلامت ایجاد شده را مراقبت کنیم و در عین حال تصور نکنیم که این دستاورد تنها متعلق به ماست.

 • دسترسی به مجموعه UpToDate
  دسترسی به مجموعه UpToDate

 • دسترسی به مجلات بانک اطلاعاتی ProQuest
  دسترسی به مجلات بانک اطلاعاتی ProQuest

 • افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه مجهزه به فناوریRFID
  افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه مجهز به فناوری RFID

مركز آموزشي،درماني و روانپزشكي رازي

اين مركز به عنوان يكي از قديمي ترين بيمارستان هاي رواني كشور در سال 1297 شمسي تاسيس گرديد و به پاس خدمات شايان دانشمند بزرگ محمد بن ذكرياي رازي به نام مركز روانپزشكي رازي ناميده شد .اين مركز در شرق شهر ري و دامنه جنوبي كوه بي بي شهربانو نزديك بخش امين آباد در وسعتي حدود يكصد هكتار تاسيس گرديد. در سال 1376 همزمان با پيشرفت هاي علمي - پژوهشي و درماني - توانبخشي به ( مركز آموزشي درماني روانپزشكي رازي) تغيير نام داده شد. اين مركز بزرگترين مركز درماني - آموزشي در خاورميانه است و از سال 1374 زير نظر مستقيم دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي مي باشد. با بيش از هزار و دويست نفر از كاركنان زحمتكش (رسمي و قراردادی) و ظرفيت 1375 تخت مصوب به طور شبانه روزي خدمات روانپزشكي، پيراپزشكي، پرستاري، روانشناسي، كار درماني، مددكاري (اعضاي تيم درمان و توانبخشي) و خدمات كلينيكي و  پارا كلينيكي چون دندان پزشكي ، راديولوژي ، آزمايشگاه ، نوار قلب ، الكتروآنسفالوگرافي ، فيزيوتراپي ،دارو درماني و شوك به مددجويان ارائه مي شود.

 

1- اداري و پشتيباني
2- درماني
3- توان بخشي
4- آموزشي
5- پژوهشي
6- پيراپزشكي ( واحدهاي پاراكلينيكي )
7- بهداشت محيط
8- مشاركتهاي مردمي

1- متخصص روانپزشكي

2- فوق تخصص روانپزشكي اطفال

3- روانپزشكي سالمندي

4- متخصص داخلي

5- متخصص نورولوژي

6- كارگاه توانبخشي روان

7- بخش MMT

8- كاردرماني روان

9- روانشناسي

10- نوار مغزي

11- الكترو شوك

12- مامايي

13- دندانپزشكي

14- مددكاري

15- داروخانه

16- راديولوژي

17- آزمايشگاه