330
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - صفحه اصلی
برنامه نهادین پویش ملی« قلیان ها را گلدان کنیم» در تاریخ سه شنبه اول تیرماه 1395در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می گردد.
پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨
 • جلسه هیات رئیسه و معاون آموزشی دانشگاه با مدیران گروههای آموزشی ومراکز تحقیقاتی برگزار گرديد
  جلسه مدیران گروه های آموزشی در مورخه 2/2/98 با حضور ریاست دانشگاه، معاون آموزشی و دیگر اعضای هیات رئیسه و مدیران گروههای آموزشی و مراکز تحقیقاتی تشکیل گردید.

 • نیمه شعبان
  میلاد روشنای چشم منتظران، اجابت دعای ملتمسان، مبشر عدالت و آزادی، قائم زمان، مهدی موعود (عج) بر جنابعالی و تمامی منتظران و مظلومان تاریخ مبارک باد.

 • گزارش معاون آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از وضعیت سیل زدگان در مناطق آق قلا و گمیشان استان گلستان
  معاون دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با عزیمت به مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان استان گلستان، گزارشی از وضعیت سیل زدگان ساکن در این مناطق ارائه داد که از طریق روزنامه ایران (تاریخ ۲۱ فروردین ماه جاری – صفحه ۷) تحت عنوان " با روان درمانی حادثه دیدگان از بحرانی دیگر جلوگیری کنیم" نیز منتشر شده است.

 • دومین فراخوان جشنواره فرآیندهای آموزشی دانشجویی
  دومین فراخوان جشنواره فرآیندهای آموزشی دانشجویی ویژه دانشجویان کلان منطقه 10 در محور ارایه فرآیندهای آموزشی دانشجویی در حوزه طرح تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی با مهلت ارسال فرآیندها تا 20 فروردین اعلام شد.

 • پیام تبریک معاونت محترم آموزش به مناسبت فرا رسیدن سال نو
  "در آستانه فصل بهار و رستاخیز طبیعت قرار گرفته ایم، فصلی که سرزندگی و تحول را به عالم هستی هدیه می دهد. ضمن تبریک آغاز سال نو، از درگاه ایزد منان سالی سرشار از سلامت، موفقیت، بهروزی و کامیابی برای تمامی همکاران گرامی و خانواده محترمشان مسئلت می‌نمایم"

 • تبریک اعیاد شعبانیه
  میلاد با سعادت سه پاره خورشید نبوی (ص) امیرلحظات بی پایان نیایش حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) ماه رخشان حیدری خصال حضرت اباالفضل العباس (ع) زینت‏دهنده سجده‏گاه عاشقان حضرت امام سجاد (ع) بر شما دوست عزیز ورهروان آن بزرگواران مبارك باد.

 • تبریک نوروز
  حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند منان برایتان خواستاریم.

اخبار بیمارستان
تماس با ما
پیوندهای داخلی