چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

رئیس جدید دفتر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد

   دکتر " محمد کمالی " رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه طی ابلاغی ، رئیس جدید دفتر حوزه ریاست و روابط عمومی این دانشگاه را منصوب کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، طبق ابلاغ ریاست دانشگاه ، " سیدمحمد موسوی خطاط " به عنوان مشاور رئیس دانشگاه ، رئیس دفتر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب ، و از زحمات " اکبر میرجانی اقدم " رئیس سابق این حوزه قدردانی شد.

    متن کامل این ابلاغ بشرح زیر است:

جناب آقای سیدمحمد موسوی خطاط

   با سلام و تحیت ، نظر به مراتب شایستگی ، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به عنوان مشاور اینجانب و رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب می شوید. مجموعه روابط عمومی می باید چهره ای کارآمد، منسجم و حرفه ای از دانشگاه را به نمایش گذارد، بی شک برقراری ارتباط با جامعه و رسانه ها برای بیان توانمندی های دانشگاه به کسب مرجعیت علمی نزد افکار عمومی منجر خواهد شد. جهت نیل به این مهم، ارتقاء فرهنگ سازمانی و ارتباط مناسب با کلیه کارکنان ، اعضاء هیات علمی و دانشجویان می بایست مدنظر قرار گیرد.

   لازم می دانم از زحمات برادر ارجمند جناب آقای اکبر میرجانی اقدم قدردانی نموده و برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق نمایم. امیدوارم در سایه الطاف الهی و مساعدت تمامی همکاران دانشگاه در این وظیفه خطیر موفق و موید باشید.

دکتر محمد کمالی

  سرپرست دانشگاه   

 

انتهای پیام /

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٤٥ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٤٤    /    تعداد نمایش : ١٣٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج