چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

آزمون مصاحبه دکتری هشت رشته دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

    آزمون مصاحبه دکتری هشت رشته مربوط به حوزه های سلامت اجتماعی و توانبخشی  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی سه روز گذشته در محل این دانشگاه برگزار شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر "حاجتی " دبير شوراي آموزش پزشكي علوم پايه پزشكي ، بهداشت و تخصصي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي و دکتر" اکبری " قائم مقام معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در اولین روز از این آزمون، ، از محل و نحوه  برگزاری آزمون مصاحبه دکتری بازدید کردند.

   براساس این گزارش ، طبق برنامه ریزی انجام شده ، آزمون دکتری رشته های سلامت و رفاه اجتماعی ، گفتاردرمانی و سالمندی ، مجموعا با 34 داوطلب در روز شنبه 17 تیرماه جاری ، رشته های مددکاری ، مشاوره توانبخشی ، کاردرمانی و سلامت در حوادث و بلایا  با 43 داوطلب ، در روز یکشنبه 18 تیرماه و همچنین آزمون دکتری  35 داوطلب رشته سلامت در حوادث و بلایا و 12 داوطلب رشته ارتز و پروتز در روز 19 تیرماه جاری و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

    گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از طریق 22 دپارتمان آموزشی و هشت مرکز تحقیقات ، نسبت به تعلیم و تربیت نیروی متخصص در سه حوزه " توانبخشی ، سلامت اجتماعی و سلامت روانی " اقدام می کند که 60 درصد آنان در مقاطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل می باشند.

    این دانشگاه در مجموعه دانشگاههای علوم پزشکی کشور و زیرنظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.


انتهای پیام /

تهیه خبر: حسنی

 


٠٩:٥٣ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٢٢    /    تعداد نمایش : ١٦٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج