چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

وب سایت " آوای سلامت " دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت به روزرسانی شد

    معاونت امور بهداشتی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای به روسای دانشگاههای علوم پزشکی از جمله دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام کرد: نسخه جدید وب سایت " آوای سلامت " به آدرس http://iec.behdasht.gov.ir   ، طراحی و به روزرسانی شده است.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر"علی اکبر سیاری" به روزرسانی وب سایت آوای سلامت را با هدف توسعه ارتباطات اثر بخش برای ارتقای عادلانه سلامت در کشور، افزایش آگاهی مردم از مخاطرات سلامت و راه های حل آنها، برخورداری مردم از اطلاعات روزآمد و دقیق درباره سبک زندگی سالم، دسترسی الکترونیکی و رایگان مردم به رسانه های آموزش سلامت و توانمندسازی مردم برای خودمراقبتی در ناخوشی های جزئی ، بیماری های مزمن، بیماری های حاد و سبک زندگی سالم اعلام کرد.

    گفتنی است، هم اکنون 30 عنوان کتاب آموزش سلامت و راهنماهای خود مراقبتی، 95 بسته آموزشی، 460 فیلم کوتاه آموزشی، 270 پوستر و رسانه های محیطی آموزشی ، در سایت مذکور قابل مشاهده و دریافت است.

    در بخش خبرهای آموزش سلامت نیز روزانه 9 خبر جدید داخلی و خارجی بارگذاری می شود که بخش آرشیو اخبار سایت ، هم اکنون حاوی بیش از پنج هزار خبر داخلی و خارجی آموزش سلامت است.

    بخش نمایشگاه های آموزش سلامت اینفوگرافی های سلامت، اپلیکیشن های سلامت و آموزش مجازی از دیگر بخش های سایت مذکور است.

انتهای پیام/

 دانلود فايل : 3.pdf ( 930KB )


١٣:٥١ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٢١    /    تعداد نمایش : ١٥٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج