چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

برگزاری نمایشگاه "عفاف و حجاب " در بیمارستان توانبخشی رفیده

  نمایشگاه عفاف و حجاب و فروش چادر و ملزومات حجاب از روز شنبه (24 تیرماه جاری) بمدت سه روز به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و به مناسبت هفته عفاف و حجاب در بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه ، در این نمایشگاه انواع چادر، روسری ، مقنعه و ملزومات حجاب با همکاری مؤسسه عفاف و حجاب با تخفیفات ویژه ارائه ، و با استقبال پرسنل و همراهان بیماران مواجه شد.

   21 تیر ماه هرسال، به نام روز "عفاف و حجاب" نامگذاری شده و به همین مناسبت و در طول یک هفته برنامه های مختلف با این موضوع در سراسر کشور برگزار می شود که برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و برگزاری نشست های فرهنگی با این موضوع در مراکز تابعه دانشگاه و با حضور اساتید برجسته از جمله این برنامه ها می باشد.

   گفتنی است ، با توجه به اهمیت موضوع "عفاف و حجاب" در برنامه های فرهنگی بسیج جامعه پزشکی و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امسال سه نمایشگاه عرضه چادر و ملزومات حجاب برگزار می شود، که دو نمایشگاه به مناسبت هفته عفاف و حجاب ویژه کارمندان در مراکز بیمارستانی رفیده و رازی ، و یک نمایشگاه هم در فصل پاییز در ستاد دانشگاه و با مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

تهیه خبر: محمدپناه

 


٠٢:٠٩ - سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٥٨    /    تعداد نمایش : ١٠٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج