چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

ملاقات رئیس و معاونان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با دانشجویان خوابگاهی

   رئیس و معاونان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی دو روز گذشته با حضور در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه ، با دانشجویان ساکن در این خوابگاه ها ملاقات کرده و از نزدیک با مسایل و مشکلات آنان آشنا شدند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا، دکتر " محمد کمالی " رئیس دانشگاه در طول این برنامه و با حضور در اتاق های دانشجویان ، ضمن آشنایی با آنان، به سئوال های مطرح شده، پاسخ داد.

    وی در پاسخ به سئوال هایی در مورد رشته های موجود در دانشگاه ، گفت که در شورای دانشگاه از ۱۱ هیات علمی دعوت کردندکه همه رشته ها را در قالب سه دانشکده علوم توانبخشی ، علوم رفتاری ، و علوم تربیتی و رفاه اجتماعی در دستور کار قرار دهند .

   وی با تاکید بر اخلاق حرفه ای ، افزود: در طرح تحول آموزش ، بسته تحول اخلاق حرفه ای را داریم که مناسب است در قالب اجرای این بسته ، اخلاق زندگی خوابگاهی را نیز تدوین کنیم چرا که با ایجاد تعادل در رفتارها ، به فضایی مناسب و همکاری های سازنده در این محیط های مشترک برسیم.

   دکتر کمالی در پاسخ به سئوال دانشجویان در مورد رشته های روانشناسی و کار درمانی ، گفت که روان شناسی ، یکی از رشته های دانشکده علوم رفتاری و جزو رشته های توانبخشی است که هدف ارتقای آن را در برنامه خواهیم داشت.

   رئیس دانشگاه همچنین در جمع دانشجویان اظهارداشت: دانشگاه ، مغز جامعه است ، مشکلات جامعه از طریق دانشگاه می تواند حل بشود، همانطور که حضرت امام (ره) فرمودند، دانشگاه مبدا همه تحولات است. دانشجو نیز خط مقدم  دانشگاه و جزو اولویت های اصلی است.

    دانشجویان نیز در دیدار با رئیس دانشگاه ، مسایل و مشکلات خود را با ایشان در میان گذاشتند که " تامین بودجه کافی برای خوابگاه ها، ارتقای سرعت اینترنت در خوابگاه ها ، تغییر موقعیت جغرافیایی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه در شهر، تامین امکانات باشگاه  ورزشی در خوابگاه ها ، رفع مشکلات در ارتباط با وام های دانشجویی و تامین خدمات رایگان درمانی برای دانشجویان ، تنوع در برنامه های اردوهای فرهنگی " از جمله خواسته های دانشجویان از رئیس دانشگاه بود.

    لازم به ذکر است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات ، در سه حوزه سلامت (توانبخشی ، سلامت روان و سلامت اجتماعی) نسبت به آموزش و تربیت نیروی متخصص اقدام می کند، ضمن آنکه از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو مرکز توانبخشی – پزشکی ، خدمات مورد نیاز بیماران و نیازمندان را ارائه می دهد.


انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور

 


١٤:٣٢ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠٣٦    /    تعداد نمایش : ١١٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج